AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karacasu İmam Hatip Ortaokulumuz Türkiye Finalinde…

Karacasu İmam Hatip Ortaokulumuz Türkiye Finalinde…

Karacasu İmam Hatip Ortaokulumuz Türkiye Finalinde…

 Deniz Feneri Derneği tarafından düzenlenen ve ÖNDER-İmam Hatipliler Derneği, MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü iş birliğiyle Türkiye’deki tüm imam hatip ortaokulları, Anadolu İmam Hatip Liseleri ve Özel Liselerde başarıyla uygulanan “Anadolu İmam Hatip Liseleri Uygulamalı İyilik Proje Yarışması” sonuçlandı.

Yarışmaya "Tam Anlamıyla Kardeşiz" projesi ile katılan Karacasu İmam Hatip Ortaokulu, ortaokullar kategorisinde finale kaldı.

Mayıs ayında Ankara’da MEB Şura salonunda protokol, MEB yetkilileri, dereceye giren projelerin öğrencileri- danışman öğretmenleri, ilgili okulların yetkilileri, halk ve medya temsilcilerinin katılımıyla yapılacak ödül töreninde dereceler açıklanıp ödüller sahiplerine takdim edilecek.

Karacasu İmam Hatip Ortaokulu tarafından hazırlanan 97 öğrenci 13 öğretmenin yer aldığı, “Yardıma ihtiyacın varken de yardım et” sloganı ile yürütülen “Tam Anlamıyla Kardeşiz” projesinde Karacasu İmam Hatip Ortaokulunda okuyan öğrenciler öğretmenleri ile el ele vererek Karacaören Şehit Mehmet Aykan okulunun başlattığı kütüphane oluşturma çalışmasına destek verdi. Proje ile atıl boş sınıf, duvar resimleri, laminantı, binlerce kitap ve oyuncakları ile şehir merkezlerindekileri aratmayan bir modern bir kütüphane haline getirildi.

Okulumuz idarecileri, öğretmenleri ve öğrencilerini tebrik ediyor ve Türkiye Finallerinde başarılar diliyoruz.  

03-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-2019

Meşrutiyet Mah. Kültür Cad. Merkez/AYDIN - (256) 2151028-2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.