Duyurular Norm Fazlası Branş Öğretmenlerin Ataması Sonuçlandı

Norm Fazlası Branş Öğretmenlerin Ataması Sonuçlandı
Sno Adı Soyadı Branşlar Eski Görev Yeri Görev Yeri(Atandığı) Puanı
1 AYTEN GENÇDAĞ Beden Eğitimi Bozdoğan Fatih Ortaokulu BOZDOĞAN-Kemer Hes Ortaokulu 3
2 ÇAĞDAŞ TOKA Beden Eğitimi Sultanhisar Atça Ali Sönmez İlkokulu SULTANHİSAR-Atça Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu 26
3 HURŞİT YAKAR Beden Eğitimi Sultanhisar Beşeylül İlkokulu SULTANHİSAR-Zafer Ortaokulu 203
4 Hüseyin Hüsnü ERBİL Beden Eğitimi Kuşadası Cumhuriyet  İlkokulu KUŞADASI-Nermin Metin Akar Ortaokulu 284
5 Eser GÜZEL Bilişim Teknolojileri Kuşadası Mahmut Esat Bozkurt İlkokulu KUŞADASI-Çakabey Ortaokulu 116
6 Cemil BİNİCİ Biyoloji Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü NAZİLLİ-Nazilli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 228
7 Öznur KOÇ Biyoloji İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İNCİRLİOVA-Acarlar Çok Programlı Lise 98
8 Ayşen AYCAN Coğrafya Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Umurlu Çok Programlı Lisesi 83
9 Canan BAYRAM Din Kült. ve Ahl.Bil. Çine Cumhuriyet İlkokulu ÇİNE-Namık Kemal Ortaokulu 77
10 Hatice SAYDAN Din Kült. ve Ahl.Bil. Kuşadası Davutlar Kazım Dirik İlkokulu KUŞADASI-Şukufe Cemal Özbaş Çok Programlı Lisesi 48
11 Mehmet BAĞ Din Kült. ve Ahl.Bil. Nazilli Süleyman Efendi İlkokulu NAZİLLİ-Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu 194
12 Yusuf KAHYA Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik Kuşadası Mesleki Eğitim Merkezi  KUŞADASI-Kuşadası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 246
13 Ali GÜN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Germencik Ortaklar Atatürk İlkokulu GERMENCİK-Ortaklar Kurtuluş Ortaokulu 72
14 Emine BAYAR Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Merkez Çeştepe Atatürk Ortaokulu MERKEZ-Doktor Fevzi-Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu 109
15 Ferit ORHAN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Nazilli Nahit Menteşe Ortaokulu NAZİLLİ-Ahmet Yesevi Ortaokulu 162
16 Gülizar KABAKÇIOĞLU ÇETİN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü NAZİLLİ-Zafer Ortaokulu 120
17 Mukaddes KARPINAR Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Nazilli İstiklal İlkokulu NAZİLLİ-Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu 81
18 Müjde UYĞUÇ TAMŞEN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Kuşadası Davutlar Kazım Dirik İlkokulu KUŞADASI-Rahime Bilici İlkokulu 140
19 Nazan KARPUZ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Merkez Zübeyde Hanım İlkokulu MERKEZ-Mustafa Kiriş Ortaokulu 219
20 Önder ÖRÜN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Merkez Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ-Efeler Ortaokulu 376
21 TURGUT FİDAN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Sultanhisar Beşeylül İlkokulu SULTANHİSAR-Zafer Ortaokulu 52
22 Ünal KARCI Fizik İncirliova-Cemal Gürbüz Atik Ortaokulu İNCİRLİOVA-Acarlar Çok Programlı Lise 243
23 Nurten YARBAŞI Görsel Sanatlar/Resim Merkez Güzelhisar İlkokulu MERKEZ-Baltaköy Hacı İbrahim Akdemir Ortaokulu 245
24 YASEMİN ŞAKAR Görsel Sanatlar/Resim Kuyucak Kayran Ortaokulu KUYUCAK-Yamalak Ortaokulu 43
25 Cihan EVİZ İlköğretim Matematik Öğr. Merkez Cumhuriyet İlkokulu MERKEZ-Gazipaşa Ortaokulu 104
26 Fedan DURNA DİLEK İlköğretim Matematik Öğr. Merkez Halide Hatun İlkokulu MERKEZ-Mustafa Kiriş Ortaokulu 56
27 Gülümser ÖRÜN İlköğretim Matematik Öğr. Merkez Çeştepe Atatürk Ortaokulu MERKEZ-Mustafa Kiriş Ortaokulu 48
28 Nazan ERBUDAK İlköğretim Matematik Öğr. Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü KUŞADASI-Çakabey Ortaokulu 273
29 Sedat MERAL İlköğretim Matematik Öğr. Merkez Yörük Ali Efe İlkokulu MERKEZ-Hacı Lütfiye Atay Ortaokulu 98
30 Aylin ASLAN İngilizce Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Hacı Lütfiye Atay Ortaokulu 122
31 Ayşen TUNA İngilizce Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Tepecik İlkokulu 45
32 Elif ÇEVİK İngilizce Nazilli Aydoğdu Adnan Menderes İlkokulu NAZİLLİ-Yavuz Selim Ortaokulu 69
33 Emine CEBE ÖZDEMİR İngilizce Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü KUŞADASI-Vali Kadir Uysal Ortaokulu 110
34 Feride ESEN İngilizce Germencik Hıdırbeyli İlkokulu GERMENCİK-Germencik Çok Programlı Lise 26
35 Gizem SAĞLAM İngilizce Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-75.Yıl Vali Muharrem Göktayoğlu Ortaokulu 85
36 Gökçe DENLİ AKGÜLLÜ İngilizce Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Mustafa Kiriş Ortaokulu 114
37 Gülferi ÇAKIR İngilizce Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DİDİM-Mahir Özgür Damar İlkokulu 52
38 Hatice KARAOTÇU İngilizce Nazilli Vakıfbank İlkokulu NAZİLLİ-Zafer İlkokulu 132
39 Hayriye Demet KARAKÖSE İngilizce Germencik Ortaklar Atatürk İlkokulu GERMENCİK-Ortaklar Lisesi 16
40 İlknur NESİLOĞLU İngilizce Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü KUŞADASI-Ayşıl-Oğuz Başöz Çok Programlı Lise 102
41 İrem Burcu ÖKTEN İngilizce Merkez Yedieylül İlkokulu MERKEZ-Efeler Ortaokulu 102
42 İrem SELBES İngilizce Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Fitnat Nihat Azizler İlkokulu 73
43 İzzet AÇIKEL İngilizce Kuşadası Cumhuriyet İlkokulu KUŞADASI-Yedieylül İlkokulu 136
44 Jbdun UYSAL İngilizce Merkez Çeştepe Atatürk Ortaokulu MERKEZ-Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 95
45 KUDRET EDİZ İngilizce Sultanhisar Atça Atatürk İlkokulu SULTANHİSAR-Atça Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu 266
46 Mehlika EVRANOS İngilizce Nazilli İstiklal İlkokulu NAZİLLİ-Fatih İlkokulu 319
47 Naziye ÖZHAN İngilizce Merkez Zübeyde Hanım İlkokulu MERKEZ-Merkez İmam Hatip Ortaokulu 88
48 Nurşen CANDEMİR İngilizce Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Mustafa Kiriş Ortaokulu 95
49 Özlem ÇOBAN İngilizce Nazilli İstiklal İlkokulu NAZİLLİ-Beşeylül İlkokulu 71
50 Özlem MİMAROĞLU İngilizce Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DİDİM-Atatürk İlkokulu 84
51 Tülin ÇINAR İngilizce Çine Atatürk İlkokulu ÇİNE-Mehmet Emin Ünal Kız Teknik ve Meslek Lisesi 83
52 Özer ÖRNEK Makine Tek./Makine ve Kalıp Söke Mesleki Eğitim Merkezi SÖKE-Söke Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 236
53 Fatma PEHLİVAN Matematik Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Mehmet Akif Ersoy Lisesi 71
54 Hümeyra ÖNAL Matematik Kuşadası Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi KUŞADASI-Şehit Kaya Aldoğan Lisesi 114
55 ECE BARBOROS Müzik Bozdoğan Kemer Hes Ortaokulu BOZDOĞAN-Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu 4
56 Burcu TUNÇEL Okul Öncesi Öğrt Kuşadası Pakize Kamil Çağlayan Ortaokulu KUŞADASI-Kız Teknik ve Meslek Lisesi 118
57 Deniz ÇIRAĞILOĞLU Okul Öncesi Öğrt Yenipazar Efeler İlkokulu YENİPAZAR-Yenipazar Anaokulu 375
58 Derya AKDENİZ Okul Öncesi Öğrt Çine Feride Raşit Kalkan Ortaokulu ÇİNE-Cumhuriyet İlkokulu 127
59 MEHTAP KILINÇ Okul Öncesi Öğrt Bozdoğan İsmet Sezgin ATL. METEM. BOZDOĞAN-Fatih Ortaokulu 126
60 MİNE ÖZDEMİR Okul Öncesi Öğrt Kuyucak Horsunlu İlkokulu KUYUCAK-Başaran İlkokulu 84
61 Nalan GÜLCÜ Okul Öncesi Öğrt Yenipazar Dereköy İlkokulu YENİPAZAR-Yenipazar Anaokulu 3
62 Sevgi KÜREK Okul Öncesi Öğrt Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Ekrem Çifçi İlkokulu 25
63 Tuba ŞAHİN Okul Öncesi Öğrt Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Ekrem Çifçi İlkokulu 39
64 Türkan TUZCU Okul Öncesi Öğrt Kuşadası Pakize Kamil Çağlayan Ortaokulu KUŞADASI-Kız Teknik ve Meslek Lisesi 41
65 Bayram DENİZ Rehber Öğretmen Didim Atatürk Ortaokulu DİDİM-Valiler İlkokulu 226
66 Mahir YILDIZ Rehber Öğretmen Didim Cumhuriyet Ortaokulu DİDİM-Mahir Özgür Damar İlkokulu 131
67 Özgün ADIGÜZEL Rehber Öğretmen Didim Valiler Ortaokulu DİDİM-Selçuk Özsoy Kız Teknik ve Meslek Lisesi 108
68 Sevil DERİCİOĞLU Rehber Öğretmen Nazilli Fatih Ortaokulu NAZİLLİ-Fatih İlkokulu 169
69 Süheyla DEVEBAŞI Rehber Öğretmen Germencik Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu GERMENCİK-Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu 3
70 EBUBEKİR YILDIRIM Sosyal Bilgiler Bozdoğan Fatih Ortaokulu BOZDOĞAN-Merkez İlkokulu 224
71 Erdal ÖZGÜL Sosyal Bilgiler Didim Valiler Ortaokulu DİDİM-Arif Nihat Asya Ortaokulu 75
72 Esma GÜL Sosyal Bilgiler Germencik Hıdırbeyli İlkokulu GERMENCİK-Ortaklar Mehmet Hüseyin Öncel İlkokulu 46
73 Selma URAL Sosyal Bilgiler Merkez Yörük Ali Efe İlkokulu MERKEZ-Cumhuriyet İlkokulu 148
74 Veysel SAY Sosyal Bilgiler Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Gazipaşa Ortaokulu 180
75 Emine IŞIK Tarih Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü NAZİLLİ-Nazilli Lisesi 76
76 Abdullah DURDURAN Teknoloji ve Tasarım Söke Sıdıka İlkokulu SÖKE-Öğretmen Nebahat Alpan Ortaokulu 243
77 Canan ATAY ÇAĞDAŞ Teknoloji ve Tasarım Merkez Çeştepe Atatürk Ortaokulu MERKEZ-Ticaret Odası İlkokulu 120
78 Yıldız YILMAZ Teknoloji ve Tasarım Didim Arif Nihat Asya Ortaokulu DİDİM-Yalıköy Ortaokulu 301
79 Hatice ÇAM Türk Dili ve Edebiyatı Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ-Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi 134
80 Deniz TOKÖZ Türkçe Nazilli İstiklal İlkokulu NAZİLLİ-Müşerref Gündoğdu Ortaokulu 161
81 Sibel KAVVASOĞLU Türkçe Kuşadası Cumhuriyet İlkokulu KUŞADASI-Pakize Kamil Çağlayan Ortaokulu 94
82 Yasemin UZUN Türkçe Çine Anadolu İmam Hatip Lisesi ÇİNE-Mustafa Türkoğlu Ortaokulu 183
83 Yusuf TÜRKMEN Türkçe Merkez Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ-Mustafa Kiriş Ortaokulu 201
 Yayın:07.01.2013 - Güncelleme:07.01.2013 - 15:32 - Görüntülenme:6703