AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aydın Valisi Sayın Yavuz Selim KÖŞGER’ den Eğitime Büyük Destek…

Aydın Valisi Sayın Yavuz Selim KÖŞGER’ den Eğitime Büyük Destek…

İlimizde adeta bir eğitim gönüllüsü gibi çalışan ve eğitim konusundaki her türlü alanda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü destekleyen; Aydın Valisi Sayın Yavuz Selim KÖŞGER, ilimizde eğitimin daha üst seviyelere çıkarılması için çalışmaların devam ettiğini ve Aydın’da ikili eğitimi sonlandırmak için altı tane daha okula ihtiyacımız olduğunu belirterek bu altı okuldan ilkinin, Didim’deki Vali Konağı’nın satışından elde edilecek gelir ile yapılacağını söyledi. 

 Valimiz Sayın KÖŞGER; Valiliğin Didim ilçesinde yazlık olarak kullanıma tahsis edilen bir Valilik Konağı bulunduğunu ve bu konağın 7.5 milyon TL değerle satışa çıkarıldığını bu satıştan elde edilen gelirle ihtiyaç olan altı okuldan birisini 24 derslikli olarak yaptıracaklarını ve kalan beş okul ihtiyacı için de konunun takipçisi ve en büyük destekçisi olduğunu ifade etti.

 Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,  öğrencilerimizin daha iyi imkân ve şartlar altında eğitim almaları ve başarılı olmaları için bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Valimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.