AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz İmam Hatip Ortaokulu ve Lise Müdürleri Toplantısı Yapıldı …

İlimiz İmam Hatip Ortaokulu ve Lise Müdürleri Toplantısı Yapıldı …

İlimiz genelinde hizmet veren İmam Hatip Ortaokulları ve İmam Hatip Lisesi Müdürleri, Efeler Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Başkanlığında toplandı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vahit ÇOPUR ve Milli Eğitim Şube Müdürü Harun DURSUN’un da katıldığı toplantıda okullarımızın akademik başarıları ve bu okullarımızla ilgili yapılacak çalışmalar, uygulanacak projeler üzerinde duruldu.

 

Toplantı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vahit ÇOPUR’un il genelinde İmam Hatip Ortaokulları için I.Dönem Merkezi Ortak Sınavlar (TEOG), deneme sınavları, İmam Hatip Liseleri için 9.Sınıf Ortak Sınavlar, deneme sınavları ve YGS Deneme Sınavları sonuçlarının analizini içeren sunumu ile başladı. Değerlendirmenin ardından söz alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU; İmam Hatip Okullarının belli misyona sahip okullar olduğunu toplumsal açıdan yerini oturtabilmesi ve beklentileri karşılayabilmesi için idarecisinden öğretmenine tüm personeline kadar çok çalışılması gerektiğini ifade etti. Akademik başarının arttırılması için öğrenci merkezli yaklaşım, bire bir öğrenci takibi ve ev ziyaretlerinin ihmal edilmemesini de isteyen Sayın ÇANDIROĞLU tüm idarecilere başarılar dileyerek sözlerine son verdi. 

 

 

21-04-201721-04-201721-04-201721-04-2017

 

 

 

 

 

 

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.