AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bir İlke Daha İmza Attık... Bizim Çocuklarımız Her Zaman Daha Güzelini Hak Ediyor!

Bir İlke Daha İmza Attık... Bizim Çocuklarımız Her Zaman Daha Güzelini Hak Ediyor!

Kuşadası İbrahim Zeki Emgin İlkokulu'muzda otobüs içinde kurulan Mimar Sinan Tasarım ve Beceri Atölyesi ile bir ilke daha imza attık.

Kuşadası İbrahim Zeki Emgin İlkokulumuz tarafından Ankara Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Hurda İşletmesi Müdürlüğünden bedeli mukabilinde temin edilen otobüsün önce iç kısmında gerekli söküm işlemleri, sonra elektrik, elektronik ve havalandırma tertibatlarının yerleştirilmesi ile iç ve dış dizayn işlemleri yapılmıştır. Bu bağlamda atölye otobüste gerekli olan elektrik, çok amaçlı salonun üzerine yerleştirilen güneş panelleri ile ana şebekeden tamamen bağımsız bir şekilde sağlanmıştır.

Okulumuzda devam eden diğer çalışmalara ilave olarak Mimar Sinan Tasarım ve Beceri Atölyesine eklenen çalışmalar Fen, Teknoloji ve Yazılım, El Sanatları, Görsel Sanatlar, Temel Becerileri Kazanma, Ahşap ve Metal Atölyesi şeklindedir.

Böylece atölyemiz hem Sıfır Atık Projesine hem Yenilenebilir Enerji Projesine hem de Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonuna uygun bir şekilde faaliyete girmiştir.

Emeği geçen tüm yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimizin en verimli şekilde atölyemizden faydalanmalarını diliyoruz.

05-02-202005-02-202005-02-202005-02-202005-02-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.