AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLI SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLI SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

 

Aydın İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından ilan edilen listede yer alan adaylar aşağıdaki istenilen belgeleri Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Meşrutiyet Mah. Kültür Cad. Merkez/AYDIN  1.kat 111 nolu odada bulunan İş ve  İşçi Birimine 28.08.2020 saat 12.00'a kadar elden teslim edeceklerdir.

Belge vermeyen veya eksik belgesi olanlar sözlü mülakat sınavına alınmayacaktır.

Belgeler: Nüfus cüzdanı fotokopisi.

TC Kimlik Numaralı adli sicil kaydı.

Öğrenim belgesi fotokopisi.

Askerlik durum belgesi fotokopisi.

Geçerli döneme ait EKPSS sonuç belgesi fotokopisi.

SGK Hizmet Dökümü Belgesi (Daha Önce Çalışmış Olanlar İçin)

İkametgah Belgesi

Engelli Sağlık Raporu

 

 

4. SÖZLÜ SINAV İŞLEMLERİ

a.Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünün https://aydin.meb.gov.tr/ internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

b.Sözlü sınav, adayların işgal edecekleri görevlerle ilgili konulara ve eğitim düzeylerine uygun olarak yapılacaktır.

c.Ön Lisans EKPSS puanına göre alımlarda sınavlar 100 puan üzerinden ve %50'si EKPSS, % 50'si sözlü veya uygulamalı sınav puanı üzerinden değerlendirilecek olup, değerlendirme Başarılı/Başarısız olacak şekilde yapılacaktır. Sınav kurulunca, açık iş sayısı kadar asıl, bir o kadar da yedek üye belirlenecektir. İşe başlamayanlar ile deneme süresi içerisinde işten ayrılanların yerine, yedek listenin ilk sırasından başlayarak yerleştirme yapılacaktır. Sınavı kazanan asıl ve yedek adaylara ilişkin liste, Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün https://aydin.meb.gov.tr/ web sitesinden duyurulacak ve ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

d.Asıl ve yedek üyeler, bu maddenin birinci fıkrasındaki usule göre ilan edilir.

5. SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ 1.Sınav sonuçlarına, sonuçların açıklanmasından itibaren 7 (yedi) takvim günü içerisinde sınav kuruluna itiraz edilebilir. İtirazlar, sınav kurulunca 5 (beş) iş günü içerisinde değerlendirilerek karara bağlanır ve itiraz edenin adresine iadeli ve taahhütlü olarak posta ile bildirilir. T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı ve adresi olmayan dilekçe, kargo, e-posta veya faks ve diğer usuller ile yapılan itirazlar ve süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

6.GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ Göreve başlamaya hak kazanan adaylar ilgili il müdürlüklerine istenilen belgeleri belirtilecek tarihe kadar şahsen teslim edeceklerdir. Posta, kargo veya kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Göreve başlayan işçiye deneme süresince asgari ücret üzerinden ödeme yapılacaktır.

7. GERÇEĞE AYKIRI BEYAN Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.