AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARAHAYIT KÜLTÜR, TURİZM VE DOĞA KAMPI PROJE BAŞVURUSU YAPILDI.

Güney Ege Kalkınma Ajansı 2020 yılı Alternatif Turizm Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında Müdürlüğümüz tarafından "Karahayıt Kültür, Turizm ve Doğa Kampı" adlı proje başvurusu yapılmıştır.
KARAHAYIT KÜLTÜR, TURİZM VE DOĞA KAMPI PROJE BAŞVURUSU YAPILDI.

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından Güney Ege Bölgesinde alternatif turizm potansiyelinin harekete geçirilerek, bölgede konaklama yapan ziyaretçi sayısının ve ortalama konaklama sürelerinin artırılması amacıyla  2020 Yılı Alternatif Turizm Altyapısı Mali Destek Programı yürütülmektedir.

Bu program kapsamında "Karahayıt Kültür, Turizm ve Doğa Kampı" adlı proje başvurusu bizzat İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ tarafından yapılmıştır.

Proje başvurumuza iştirakçi olarak katılıp destek veren T.C. Efeler Kaymakamlığı, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, KOSGEB Aydın İl Müdürlüğü ve Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ederiz.

19-11-202019-11-202019-11-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.