AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İklim Değişikliğinde 1.5 Derece: Küçük Değişimler- Büyük Farklar TÜBİTAK 4004 Projesi Başladı.

İklim Değişikliğinde 1.5 Derece: Küçük Değişimler- Büyük Farklar TÜBİTAK 4004 Projesi Başladı.

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanmış olan ve TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan ''İklim Değişikliğinde 1.5 Derece: Küçük Değişimler- Büyük Farklar'' isimli projemiz Müdürlüğümüz bahçesinde yapılan kayıt işlemleri ile birlikte başladı.

 

İl Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ve Proje Yürütücüleri ile kıymetli öğrencilerimizin katılımları ile başlayan projemizin ilk günündeki etkinlikler Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi Tabiat Eğitim Merkezinde düzenlenecek olup diğer günlerde ise İklim değişikliği konusunda Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, Bafa Gölü Tabiat Parkı, Vodafone Akıllı Köy, Rüzgâr ve Güneş Enerji Santraline geziler ve çocukların eğlenerek öğrenecekleri etkinlikler ile dolu dizgin devam edecek.

 

 Ülkemizi ve dünyamızı yakından etkileyen iklim değişikliği konusunda beş gün sürecek olan projemize katılan öğrencilerimizin ülkemize ve dünyamıza katkıda bulunacak birer iklim elçisi olmaları bekleniyor.

 

 

Projemiz hakkında detaylı bilgi için www.birbucukderece.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

23-08-202123-08-202123-08-2021

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.