AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ' un Ramazan Ayı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ' un Ramazan Ayı Mesajı

11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan Ayı'nı bu sene, ülkemizde üst üste gelen deprem ve sel felaketlerinde kaybettiğimiz canlarımızın hüznü gölgesinde karşılıyoruz. Manevi bir hidayet rehberi niteliğinde olan Kur'an-ı Kerîm'in indirilmeye başlandığı, içerisinde bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir Gecesi'ni barındıran Ramazan Ayı'nın manevi iklimi ile ülkece geçirdiğimiz zor günlerde, hüzünlerimizin huzura ermesini temenni ediyorum.

Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif'te aç olanı doyurmalı, dertli olana derman olmalı, yardıma muhtaç olana yardım elimizi uzatmalıyız. Böylesi zor zamanlardan geçerken muhtaç kardeşlerimizin yaralarını sarmak, zengin fakir, genç yaşlı demeden aynı sofraya oturmak, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirecek ve yaşadığımız manevi atmosferi daha da bereketlendirecektir.

Dualarımızın kabul, ibadetlerimizin makbul olacağı bir ay olması temennisiyle 11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayı'nın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış getirmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum.

 

 

Seyfullah OKUMUŞ

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.