İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un Ramazan Bayramı Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un Ramazan Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/20102450_8e5ae0d5-6018-4a40-88b8-bd0ff986d5c7.jpg)
Rahmet, mağfiret, merhamet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerif'i daha geride bırakırken sevgi, saygı, muhabbetle kucaklaşacağımız ve hep birlikte güç bulacağımız bir bayramı daha idrak etmenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.
11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan Ayı'nı milletçe; birlik, beraberlik, hoşgörü ve duayla tamamlayarak Ramazan Bayramı'na ulaştığımız bu günde; sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığını unutmadan, ülkece içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte, bize ihtiyacı olan herkesi bayram sevincimize ortak etmeliyiz.
Mübarek Ramazan Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutluyor; bayramın, ruhen birbirimize yaklaşmaya, manen Hakk'a yakınlaşmaya vesile olmasını ve aziz milletimiz ile tüm İslam Alemine sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum.
Seyfullah OKUMUŞ
Aydın İl Milli Eğitim Müdürü