AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ; "İSTİKLAL'İN 100. YILI" AFİŞ TASARIM YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZİ MİSAFİR ETTİ.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, kabulünün 100. yılında 12 Mart İstiklal Marşını ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz "İstiklal' in 100. Yılı" adlı bilgisayar destekli afiş tasarım yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi makamında misafir etti.
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ;

İstiklal Marşı şairimiz Mehmet Akif ERSOY'un yazdığı, milletimizin onurlu mücadelesini ve bağımsızlığını vurgulayan İstiklal Marşımızın, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 100. yıldönümünü kutluyoruz.  

Bizler de Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bir dizi etkinlik ile İstiklal Marşı'nın kabulünün 100. yılını kutluyor ve millî şairimiz merhum Mehmet Akif Ersoy'u anıyoruz.

Bu kapsamda lise öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz "İstiklal' in 100. Yılı" adlı bilgisayar destekli afiş tasarım yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'a misafir oldular.

Öğrencilerin dersleri, ilgi alanları, afiş hazırlamada kullandıkları programlar ve hedefleri konularında gerçekleşen sohbetten sonra İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, hediyelerini takdim etti.

 "İstiklal'in 100. Yılı" Bilgisayar Destekli Afiş Tasarım Yarışması Dereceye Giren Öğrencilerimiz

Derecesi

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Danışman Öğretmenin

Adı Soyadı

1'inci

Dilaver Alperen Dayıoğlu

Efeler Atatürk Anadolu Lisesi

Sibel YILMAZ

2'nci

Ünal Mert BAYARLAR

Sultanhisar Atça Şehit Mutlu Uçar Anadolu Lisesi

Demet EYMİR

3'üncü

Kerime Nur ELEN

Didim Anadolu Lisesi

Mehmet SAKALLI

12-03-202112-03-202112-03-202112-03-2021

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.