AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılığı boş bulunan eğitim kurumları ile 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarından boşalacak eğitim kurumlarının Taslak Listesi.

Müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılığı boş bulunan eğitim kurumları ile 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarından boşalacak eğitim kurumlarının Taslak Listesi.

Müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılığı boş bulunan eğitim kurumları ile 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarından boşalacak eğitim kurumlarının Taslak Listeleri

Müdür için tıklayınız.

Müdür Yardımcısı için tıklayınız.

Müdür Başyardımcısı için tıklayınız.


Norm Değişiklik

1. Efeler Şehit Orkun Alp Arslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür normu münhal listeye eklenmiştir.

2. Efeler Şehit Orkun Alp Arslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Başyardımcısı normu münhal listeye eklenmiştir.

3. Aydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı  normu münhal listeden çıkarılmıştır.

4. Efeler Ortaokulu Müdür normu münhal listeden çıkarılmıştır.

5. Kadıköy Abdülhamid Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 Müdür Yardımcısı normu proje okulu olduğu için münhal listeden çıkarılmıştır.

6-Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi müdür normu münhal listeye eklenmiştir.

7-Didim Cumhuriyet İlkokulu müdür normu münhal listeye eklenmiştir. 

8-Kuşadası Kaymakamlığı'nın 16/05/2022 tarihli ve 49708577 sayılı yazısı gereği Kuşadası Şukufe Cemal Özbaş Anadolu Lisesi müdür yardımcılığı normu münhal listeden çıkarılmıştır. (Çok Programlı lise kapsamında iken tam gün tam yıl eğitimi ile verilen norm eğitim-öğretim yılı itibariyle sona ereceğinden)

9-Nazilli Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdür yardımcılığı normu güncellendiğinden ilave bir müdür yardımcılığı normu münhal olarak eklenmiştir.

10- Köşk Altı Eylül Ortaokulu Müdür Yardımcısı normu münhal olarak eklenmiştir.

11- Germencik Çamköy İO Müdür normu münhal listeye eklenmiştir.

12- Aydın 1.İdare Mahkemesi'nin yürütmeyi durdurma kararı nedeni ile Söke Behiye Hanım Ortaokulu Müdürlüğüne görevlendirme işlemi yapılmayacaktır.


Meşrutiyet Mah. Kültür Cad. Merkez/AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.