AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
81 ÇALIKUŞU AYDIN İsimli Dijital Dergimizin 15. Sayısı Yayımlandı
![81 ÇALIKUŞU AYDIN İsimli Dijital Dergimizin 15. Sayısı Yayımlandı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/14164023_whatsappgorsel20240614saat16.34.50_6d8c2189.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımızın talimatlarıyla başlatılan ve İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin yapmış olduğu faaliyetler ile eğitim çalışmalarının yer aldığı "81 Çalıkuşu" dijital dergi kapsamında Müdürlüğümüze ait " 81 Çalıkuşu Aydın" E-Dergimizin 15. sayısı yayımlandı
Dergimizin yayımlanmasında emeği geçen tüm eğitimcilerimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Dergiye Ulaşmak İçin:
E-Dergiye Ulaşmak İçin: