AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu İl Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’ nu Ziyaret Ettiler…

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu İl Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’ nu Ziyaret Ettiler…

 

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Abdülhamit Burak AYKUT ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nu makamında ziyaret ettiler.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin politika ve stratejileri ile 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden yönetim kurulu üyeleri, geleceğe dair sorumluluklarının bilincinde ve omuzlarında taşıdıkları bu önemli yükün ağırlığının farkında olduklarını ifade ederek; genç nesillerin yetişmesinde önemli rol oynadıklarına inandıkları Milli Eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını belirttiler.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Asım’ın Nesli Bir Gençlik yetiştirmek istiyorsak bizlerin bu çabaları sadece okullarımızda verdiğimiz eğitimin yanı sıra çocuklarımızın rol model olarak aldıkları örnekler ve sizlerin onlara gösterdikleri ilgi ve örnek oluşlarıyla da pekişecektir.” dedi.


03-10-2018

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.