AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ADÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlileri İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ u ziyaret ettiler.
![ADÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlileri İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ u ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/04160958_DSCN0248.jpg)
Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Cumali ÖKSÜZ ve beraberindeki öğretim görevlileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ’ u ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler ve müdürlüğümüzün üniversite ile beraber yürütecekleri çalışma ve projeler ile ilgili karşılıklı istişarede bulundular.