AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"AHİ EVRAN'IN GÜNÜMÜZ KOOPERATİFÇİLİĞİNE ETKİSİ" Temalı Afiş Yarışması Sonuçlandı
![](/meb_iys_dosyalar/2022_10/13135218_ahi1.jpg)
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün Ahilik ve Ahi Evran Haftası kapsamında düzenlediği Ahi Evran'ın günümüz kooperatifçiliğine etkisi temalı afiş yarışmasında İlimiz Karacasu İlçesi Karacasu Çok Programlı Anadolu Lisesi 9-Anadolu- Meslek Programı (Muhasebe Finansman) öğrencisi Hüseyin EKİZ 1. olmuştur.