AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet ŞİRİNKAYA ve Efeler İlçesi Okul Müdürlerimiz Sayın OKUMUŞ u Ziyaret Ettiler..
![AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet ŞİRİNKAYA ve Efeler İlçesi Okul Müdürlerimiz Sayın OKUMUŞ u Ziyaret Ettiler..](/meb_iys_dosyalar/2018_12/17135049_DSC00391.jpg)
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet ŞİRİNKAYA, Efeler Gazipaşa Ortaokulu Müdürü Nadir COŞKUN, Efeler Dr. Fevzi-Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu Müdürü Doğan BAKIR ve Efeler Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu Müdürü Mehmet Necmettin SEYİTOĞLU;İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ’ a hoşgeldiniz ziyaretinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi…