AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aylin ŞENGÜN TAŞÇI'dan "Örneklemeli Türk Müziği Tarihi" Semineri ve Türk Müziğinin Eşsiz Eserlerinden Oluşan Konser

Aylin ŞENGÜN TAŞÇI'dan

Öğretmen ve öğrencilerimize Türk müziğini ve enstrümanlarını tanıtmak amacıyla Bakanlığımız Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen, Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un değerli eşi Rana SELÇUK Hanımefendi ve Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut ÖZER'in eşi Sayın Fatma Nebahat ÖZER Hanımefendinin himayeleriyle,  "Türk Müziğini Tanıtma ve Destekleme Projesi" kapsamında İstanbul Devlet Türk Müziği Topluluğu Ses Sanatçısı Dr. Aylin ŞENGÜN TAŞÇI tarafından öğrencilerimize yönelik "Örneklemeli Türk Müziği Tarihi Semineri" ve halkımıza yönelik "Türk Müziği Konseri" icra edildi.

20 Aralık 2019 Cuma günü 14.00'te Adnan Menderes Üniversitesi Kongre Merkezi Meandros Salonunda icra edilen seminer programına Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un değerli eşi Rana SELÇUK Hanımefendi, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut ÖZER'in eşi Fatma Nebahat ÖZER Hanımefendi, Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER'in eşi Fatma KÖŞGER Hanımefendi, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ve eşi Sayın Hatice OKUMUŞ hanımefendi ile öğretmen, öğrenciler ve çok sayıda izleyici katıldı.

21-12-201921-12-201921-12-201921-12-2019

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.