AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) Projesi İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
![Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) Projesi İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2023_09/19174830_5534845.jpg)
Müdürümüz Süleyman EKİCİ başkanlığında Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Aydın İl Müftülüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden heyetlerin yer aldığı Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) Projesi İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapılmıştır.