AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Defacto Kumaştan Hayaller Projesi Protokol İmza Töreni Gerçekleştirildi.

Defacto Kumaştan Hayaller Projesi Protokol İmza Töreni Gerçekleştirildi.

Aydın İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile DeFacto Perakende Ticaret A.Ş. arasında "Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği Protokolü" imzalandı.

Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen imza törenine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, DeFacto Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yöneticisi Sayın Mehmet KOYUN, projeden sorumlu İlimiz Efeler İlçesi Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Cevriye AYYILDIZ ile yöneticiler ve öğretmenler katıldı.

Protokol ile; İlimiz Efeler İlçesi Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Alanında öğrenim gören öğrencilerin, eğitsel, sosyal ve ekonomik gereksinimlerinin giderilmesi, DEFACTO tarafından temin edilecek fire kumaşlar ile üretime katılmalarının sağlanması, toplum hizmeti etkinlikleri kapsamında ürettikleri ürünlerin DEFACTO tarafından satışından elde edilecek gelirin Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na bağışlanması yolu ile sorumlu gençler yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Tören, "Kumaştan Hayaller Projesi"nin Protokolünün taraflarca imzalanmasının ardından sona erdi. Defacto Perakende Ticaret A.Ş. yetkililerine ve emeği geçen tüm proje sorumlularına verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

15-12-202215-12-202215-12-202215-12-2022

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.