AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Ortamlarında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Strateji ve Eylem Planı I. Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi

Eğitim Ortamlarında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Strateji ve Eylem Planı I. Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi

Bakanlığımızın "Okullarda Şiddetin Önlenmesi" konulu genelgesi gereği 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı İl Yürütme Kurulu I. Dönem değerlendirme toplantısı Vali Yardımcımız Sayın Yücel GEMİCİ başkanlığında Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Osman AÇIKGÖZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Cenap FİLLİKÇİOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Sabri ACAR, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Sayın Gönül DURULAN, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Erkin TURĞUT, Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı Sayın Doç. Dr. Hatice AKSU,  Efeler Hacı Kadriye Arslan Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Tayfun ÇAĞLAYAN katıldı.

Toplantıda okullarda şiddetin önlemesi ile ilgili genelge gereği yapılan çalışmalar değerlendirildi. Bu kapsamda risk altındaki öğrencilerle ilgili yapılacak çalışmalar planlandı. Kurumlar arası işbirliğinin artırılması ile öğrencilerin sanatsal, sportif ve kültürel faaliyetlere daha çok katılımının sağlanmasının önemi üzerinde duruldu.

24-12-201924-12-201924-12-2019

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.