AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GEKA Teknik Destek Projelerine ARGE Birimimiz Damgasını Vurdu …

GEKA Teknik Destek Projelerine ARGE Birimimiz Damgasını Vurdu …

        Güney Ege Bölge Planı vizyonu çerçevesinde; TR32 (Aydın – Muğla – Denizli) bölgesindeki kurumsal ve yerel kapasiteyi geliştirme odaklı faaliyetlere destek sağlamak amacıyla başlatılan 2017 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Mayıs-Haziran döneminde yapılan başvuruların sonuçları açıklandı.  GEKA’nın 2017 yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Dönemi hibe çağrısında; TR32 Bölgesindeki Aydın – Muğla – Denizli illerinden 28 başvuru yapılarak, kabul edilen toplam 18 proje içerisinden 9 proje Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ait olarak kayıtlara geçti.

        Müdürlüğümüz AR-GE Birimi tarafından hazırlanan 9 Teknik Destek projesi bu kapsamda kabul edilerek sözleşme imzalamaya davet edildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün eğitimde kalite ve başarıyı artırmak için 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları doğrultusunda Eylül Ayı seminer döneminde uygulanacak olan projeler; Aydın Merkez ile Kuşadası, Germencik, Didim, Efeler, Nazilli, Kuyucak, Köşk ve Çine İlçelerimizdeki eğitimcilerin “STEM Eğitimleri”, Proje Döngüsü”, “Robotik Kodlama ve Eğitimi”, “Dezavantajlı Grupların Sosyal Hayata Kazandırılması” konularında yapılacak.

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.