AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Emrine Ağustos Atama Döneminde Sözleşmeli Öğretmen Olarak Atanan Öğretmenlerin Yapması Gereken İş Ve İşlemler

İlimiz Emrine Ağustos Atama Döneminde Sözleşmeli Öğretmen Olarak Atanan Öğretmenlerin Yapması Gereken İş Ve İşlemler

DUYURU

AYDIN İLİNE ATANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİN GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİNİN YAPILABİLMESİ İÇİN AŞAĞIDA İSTENİLEN BELGELERİN GETİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

İlimize ataması gerçekleşen Sözleşmeli öğretmenler aşağıda belirtilen belgeleri 29.08.2019 tarihine kadar Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Atama Şubesine elden teslim edeceklerdir.

1) Lisans diploması veya mezuniyet geçici belgesinin aslı veya onaylı örneği.

2) Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans, Pedagojik Formasyon Programı/Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifikası, İlköğretim Sınıf Öğretmenliği ya da İngilizce Öğretmenliği Sertifikası programlarından birini tamamladığına ilişkin belge veya bu belgenin onaylı örneğini,

3) Yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olanların, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen yüksek öğreniminin ve pedagojik formasyon belgesinin yurt içindeki yükseköğretim kurumlarına veya programlarına denklik belgesini,

4) Pedagojik Formasyon Belgesi,

5) Son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (6 adet)

6) Elektronik Başvuru Formunun onaylı örneğini,

7) Kimlik Fotokopisi

8) Sağlık durumu yönünden öğretmenlik görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu,

9) Mal bildirimi (Ekte verilen mal bildirim formu çıktısı alınıp elle doldurulacaktır)

10) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu. (Ekte verilen form Bilgisayar Ortamında doldurularak (2) iki adet çıktı alınacak ve fotoğraf yapıştırıldıktan sonra İkamet edilen Mahallenin Muhtarına imzalatılıp mühürlenecektir.)

NOT-1: Belgelerini teslim eden adayların, İl Valiliği tarafınca yapılacak olan güvenlik soruşturmalarının tamamlanmasının akabinde göreve başlama işlemleri yapılacaktır.

NOT-2: İstenen belgelerin asılları ve fotokopileri birlikte getirilecektir.

 

"NOT: Güvenlik Soruştırması ve Arşiv Araştırma Formu Doldurulurken güncel olan MERNİS ´te ki adresinizin yazılması gerekmektedir. Mal Bildirim Formları Kapalı Bir Zarf İçinde Müdürlüğümüze Teslim Edilecektir."

Güvenlik Soruşması ve Arşiv Araştırma Formu İçin TIKLAYINIZ

Mal Bildirim Formu İçin TIKLAYINIZ

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.