AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nun Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nun  Göreve Başlama Mesajı

08 Şubat 2017 tarihi itibarıyla Sayın Bakanımızın Olurlarıyla Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım.

Başarılarıyla Türkiye genelinde adından söz ettiren bir ilde; idarecileri, öğretmenleri ve tüm çalışanlarından oluşan çalışkan ve azimli bir eğitimci ordusu ile birlikte çalışacak olmanın heyecanı, onuru ve mutluluğu içerisindeyim.

Evlatlarımızı yarınlara hazırlarken, eğitim ordusunun neferleri olarak her kademedeki yöneticimizden sahada çalışan idareci, öğretmen ve çalışanlarımıza kadar hepimizin iyi bir takım çalışması ile ilimizde eğitim öğretim seviyesini çok daha ileriye taşıyacağımız inancındayım. Eğitim süreçlerinde özellikle akademik, sosyal ve manevi gelişim alanlarında yeni projelere imza atarken, bütüncül bir bakış açısı ile Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusundaki yönetim stratejisini izleyeceğiz. Bakanlığımızın 2015-2019 Stratejik Planı kapsamında yapacağımız çalışmalarda velilerimizin, akademik ve bilimsel  camianın, sivil toplum kuruluşlarının ve eğitimin tüm paydaşlarının desteğinin bizlerle birlikte olacağına yürekten inanıyorum.

Bana verilen bu önemli görevi, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde tüm yönetici arkadaşlarım, öğretmenlerim ve personelimiz ile birlikte en iyi şekilde yürüteceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Aydınlı hemşerilerime ve eğitim camiasına yeni kanaat döneminde sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.

 

Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.