AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nun Müdürlüğümüz Personeli İle Tanışma Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nun Müdürlüğümüz Personeli İle Tanışma Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU;  16 Şubat 2017 Perşembe günü Efeler Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’ nda düzenlenen tanışma toplantısında İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerimiz de katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün diğer kamu kurumlarından farklı olarak çok geniş bir paydaş kitlesine hitap eden çalışmalar yapan ve aynı zamanda geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hizmet eden bir kurum olduğunun altını çizen Sayın ÇANDIROĞLU; “Müdürlüğümüzün bu önemli misyonu çerçevesinde görevlerimizi yerine getirirken sahada çalışan eğitimcilerimizin çocuklarımızı temel becerileri kazanmış, teknolojik ve bilimsel yenilikleri takip edebilen, milli ve manevi değerlerimize bağlı genç nesiller olarak yetiştirebilmesi için bizler de kurumsal anlamda üzerimize düşen görevleri üstün bir çaba ve gayret içerisinde yerine getirmeliyiz” dedi.

 

Müdürlüğümüz eğitim yöneticilerinin asli görevlerinin sahadaki öğrencilerimize ve onlara hizmet veren öğretmenlerimize çalışmalarını kolaylaştırmak ve desteklemek olduğunu özellikle belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz, kurumumuza gelen öğretmenlerin de buradan ayrılırken mutlu bir şekilde ayrılmalarının birinci hedefleri olması gerektiğini özellikle vurguladı.

 

Müdürlüğümüz yönetim stratejisinin Bakanlığımızın yönetim vizyonu doğrultusunda; manevi değerlerimize saygılı, kurumsallaşmanın en önemli unsurlarından biri olan takım çalışmasına önem veren, kurumumuza başvuran her vatandaşımızın hak ve hukukuna saygı göstererek işini en iyi şekilde yapan bir anlayış içerisinde olacağını vurguladı.

09-03-201709-03-201709-03-2017

 

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.