AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’nun TEOG Sınavları Mesajı …

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’nun TEOG Sınavları Mesajı …

 

Sevgili Öğrenciler;

 

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavları 26-27 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak. İlimiz genelinde resmi ve özel ortaokullarımızda öğrenim gören 13004 öğrenci, uzun süredir emek verdiğiniz bu sınavlarla yeni bir başlangıca adım atacaksınız. Şimdiye kadar yapmış olduğunuz tüm çalışmaları ve bilgi birikiminizi ortaya koyacak ve sınavlardan başarıyla çıkacaksınız. Fakat başarılarınızın tek göstergesi sınavlar değildir. Sizlerin milli ve manevi değerlere sahip, vatanına milletine faydalı bireyler olarak yetişmesi öncelikli temennimizdir. Bu vesile ile sizlere başarılar diliyor ve güvendiğimi belirtmek istiyorum.

 

 

 

Değerli Veliler ve Kıymetli Meslektaşlarım;

 

Öğrencilerimizin 2 gün süre ile 6 farklı oturumda katılacakları TEOG Sınavları için sizler de çok büyük emek vererek onlara destek oldunuz. Bu sınavlar onlar için hayatlarında yeni bir başlangıç olsa da çocuklarımızın öğrenim hayatları için her şey demek değildir. Çocuklarımızın başarı için motive edilmelerine ve onlara güven duyulmasına her zamankinden çok daha fazla ihtiyaçları olduğu aşikârdır.

 

Bu süreçte okul-veli-öğretmen işbirliği ile öğrencilerimize destek olarak yetişmelerinde katkıda bulunduğunuz için siz velilerimize, sınavların huzurlu bir ortamda başarıyla geçmesi için emeği olan görevli tüm idareci, öğretmen ve personelimize teşekkür ediyorum.

 

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.