AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çandıroğlu Nazilli Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Okul Müdürlerimiz İle Toplantı Yaptı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çandıroğlu Nazilli Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Okul Müdürlerimiz İle Toplantı  Yaptı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, 23 Mart 2017 Çarşamba günü Nazilli Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’ nda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Oktay DENİZ, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Tansel SARAYKÖYLÜOĞLU ve İbrahim ATAMAN, Nazilli, Köşk, Kuyucak, Sultanhisar, Yenipazar, Karacasu, Buharkent ve Bozdoğan İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile birlikte bu ilçelerde görev yapan her derece ve türdeki yaklaşık 350 okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi.

 

Okul yöneticiliğinin sadece idari iş ve işlemlerden oluşmadığı, temelinde insana ve çocuklarımıza verilen hizmet olduğunu özellikle vurgulayan Sayın Çandıroğlu, eğitimin duygusal bir süreç olduğunu ve eğitim ile bütünleşen öğretimin çocuklarımızın ruhlarında derin izler bırakacağını ve gelecek nesillerin şekillendirilmesinde rol alan öğretmen ve idarecilerimizin bu bilinçle hareket etmeleri gerektiğini söyledi. Özellikle yatılı okullardaki öğrencilerimizle yakından ilgilenilmesi gerektiği ve veli ziyaretlerinin aksatılmaması gerektiği üzerinde duran İl Milli Eğitim Müdürümüz; okul-veli ve öğretmen işbirliğinin bu süreçteki en önemli üç unsur olduğunu ifade etti.

 

 

Eğitimin sadece müfredattan ibaret olmayan duygusal boyutunu da göz önüne alarak öğrenci merkezli ve sevgi dolu yaklaşımların tüm kurum personelince benimsenmesi gerektiğini vurgulayan Sayın Çandıroğlu, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitim alacağı kurumların noksansız ve tam teşekküllü bir şekilde hizmete sunulması okul yöneticilerimizin sorululuğunda olacaktır dedi. Okulumuz öğrencilerini de sınıflarında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilerimizle yakından ilgilenerek sohbet etti.


27-03-201727-03-201727-03-201727-03-201727-03-2017

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.