AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’ nun Ramazan Bayramı Mesajı..

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’ nun Ramazan Bayramı Mesajı..

Kalplerimizin huzur bulduğu, manevi doygunluğa eriştiğimiz, nefsimizi terbiye ederken ruhumuzu da temizleme fırsatı bulduğumuz on bir ayın sultanı, bir mübarek ramazan ayını daha geride bırakıyoruz.

Toplumsal kardeşlik duygularını en üst düzeyde yaşadığımız, manevi değerinin yanı sıra bizleri birbirine yakınlaştıran, birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, yardımlaşmak için bizlere fırsat vesilesi olan bayramlarımız; İslam Alemi’ nin en müstesna günleridir.

 Milletimizin köklü tarihi ve zengin kültürü ile süslenen bayramlarımız aynı zamanda millet olma şuuruna ermenin ve bizleri bir arada tutan değerleri de geliştirmemiz için de vesile olmaktadır. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bayramın getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini bilerek ve birbirimize kenetlenerek vatanımıza, milletimize ve bayrağımıza sahip çıkacağımız inancındayım.

Bu vesile ile tüm eğitim camiamızın Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, Türk ve İslam Alemi’ne hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

 

 

 

Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU

 

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.