AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’nun Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’nun Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’nun

Cumhuriyet Bayramı Mesajı…

 

Milletimizin, istiklal ve özgürlüğünün sembolü olmuş Cumhuriyetimizin 94. yıldönümünü gururla kutluyoruz.

Cumhuriyet, Anadolu insanının Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verdiği emsalsiz mücadelenin, onurlu duruşunun, vatan sevgisinin, egemenliğine sahip çıkma ve bağımsız yaşama iradesinin ortaya çıkardığı bir eserdir. Cumhuriyet; bu coğrafyada milletimizin varoluş mücadelesinin en anlamlı eseri, bağımsızlığına sahip çıkma kararlılığının en güçlü ifadesidir.

Milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olan Cumhuriyet, bağımsızlık ve hürriyetimizden asla taviz vermeyeceğimizin ifadesidir. Aynı zamanda birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde olmaz denileni başardığımızın kanıtıdır.

 

Bu vesile ile milletçe hep birlikte paylaştığımız ve manevi değerlerimizle yoğurduğumuz, bizler için yaşadığımız coğrafyada dimdik ayakta kalabilmemiz için en önemli varlığımız olan Cumhuriyetimizin 94.yıldönümü ile Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor; büyük önder ATATÜRK ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.