AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar milli birlik ve beraberliğin güçlendiği sevgi, saygı ve dayanışmanın yaşandığı, her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu özel öneme sahip sayılı günlerimizden olmakla birlikte kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesi ve gönül kazanma seferberliği olarak yaşanmaktadır.

 

Yaşadığımız coğrafyada jeopolitik konumumuz gereği Türklüğün ve İslam’ın son kalesi olma özelliği taşırken, son zamanlarda devletimizin bekasının zayıflatılıp bizleri birbirimize düşürmek ve yok etmek için sergilenen oyunlar hepimizin malumudur. Huzurumuzu, birlik ve beraberliğimizi ve ebediyetimizi istemeyenlere karşı vereceğimiz en güçlü cevap milli ve manevi değerlerimize dört elle sarılarak dayanışma içerisinde dimdik karşılarında durmak olacaktır.

 

İnananların ulvi ve samimi duygularının ön plana çıktığı, kimsesizlerin ve ihtiyaç sahiplerinin gözetilerek yaradan için yerine getireceğimiz kutsal bir vazife olan Kurban Bayramı’ nın ülkemiz, milletimiz, insanlık ve tüm eğitim camiamız için "sevgiye, dostluğa, barışa, birlik-beraberliğe ve huzura" vesile olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU

İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.