AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Brifing Toplantılarında Birimlerimiz İle Biraraya Geliyor…
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Brifing Toplantılarında Birimlerimiz İle Biraraya Geliyor…](/meb_iys_dosyalar/2018_12/24172140_IMG_9635.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ; 24.12.2018 Pazartesi günü Müdürlüğümüz “Maarif Müfettişleri Birimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Şubesi, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Şubesi ile Strateji Geliştirme-1/Muhasebe ve İstatistik Şubesi” amirleri ve çalışanlarından birimlerindeki çalışmalar hakkında bilgi alarak ilgili birimlerimizdeki personellerimiz ile bir araya geldi.