AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Efeler Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulumuzu Ziyaret Etti..
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Efeler Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulumuzu Ziyaret Etti..](/meb_iys_dosyalar/2018_12/18113617_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Efeler Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulumuzu ziyaret ederek; idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
Öğretmenler Odasında okulumuz eğitimcileri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı için planlanan çalışmalar ve devam etmekte olan projeler hakkında istişarelerde bulunan Sayın OKUMUŞ, tüm eğitimcilerimize çalışmalarında başarılar diledi.