AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Karacasu İmam Hatip Ortaokulumuzu Zİyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Karacasu İmam Hatip Ortaokulumuzu Zİyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ilimiz Karcasu ilçesi, Karacasu İmam Hatip Ortaokulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından, imam hatip okullarımızda öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, mânevi, ahlâkî, insânî, kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2021 Programı" projesi kapsamında hibe almaya hak kazanan ilimizden iki okuldan biri olan Karacasu İmam Hatip Ortaokulumuz başarısıyla göz dolduruyor. 

ERDEM Destek 2021 programına bu yıl 1.108 imam hatip okulu başvuru yapmış olup, yapılan değerlendirmeler sonucunda mevcut bütçe imkânları çerçevesinde 137 proje hibe desteği almaya hak kazanmıştır. Söz konusu proje yarışmasında aynı zamanda ilimiz Kuşadası Anadolu İmam Hatip Lisesi de hibe almaya hak kazanmıştı.

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ okulumuzun başarısında emeği geçen idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

01-07-2021

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.