AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesi Personellerimiz ile Birlikteydi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesi Personellerimiz ile Birlikteydi](/meb_iys_dosyalar/2019_01/04152155_IMG-20190103-WA0012.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ; 03.01.2019 Perşembe günü Müdürlüğümüz “Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesi” amirleri ve çalışanlarından birimlerindeki çalışmalar hakkında müdürlüğümüz ek hizmet binasında bilgi alarak personellerimiz ile bir araya geldi.