AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, İl Kitap Yazım Komisyonu'nda görev alan öğretmenlerimizle bir araya geldi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, İl Kitap Yazım Komisyonu'nda görev alan öğretmenlerimizle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/20104306_034cdb31-2fa1-46c2-b01c-10f96a6d2e84.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Temel Eğitim ve Ortaöğretim öğrencilerimiz için kitap hazırlamada görev alan İl Kitap Yazım Komisyonu'ndaki öğretmenlerle bir araya gelerek özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.