AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Müdürlüğümüzdeki Görevine Başladı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Müdürlüğümüzdeki Görevine Başladı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ 10.12.2018 Pazartesi günü Müdürlüğümüzdeki görevine başladı.

Aydın Valisi Sayın Yavuz Selim KÖŞGER’i makamında ziyaret ettikten sonra göreve başlamak için Müdürlüğümüze gelen Sayın OKUMUŞ, dairemiz yöneticileri ve personeli tarafından karşılandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, “Aydınlı bir hemşeriniz olarak bu göreve atanmanın kıvancını ve heyecanını yaşamaktayım. Aydınımız; kültürel, tarihi ve turistik açıdan ülkemizin en güzide şehirlerinden biridir. Yüce Yaradanın nimetlerini eksik etmediği Aydınımızın, eğitim anlamında hak ettiği değere ulaşabilmesi için elimden gelen tüm gayreti göstereceğimi bildirmek isterim.

Üzerimizdeki görevin hassasiyetinin ve bize yüklediği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle, Aydın’ın güzide öğrencilerine en kaliteli eğitim hizmetini ulaştırabilmek için işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalışacağımıza inanıyorum. İçerisinde bulunduğumuz dönem itibariyle, ülkemizin kalkınmasının en önemli unsurlarından biri eğitimdir. Öğrencilerimizin yirmi birinci yüzyıl becerileriyle donatılması için araştırma, geliştirme, teknolojik, yapım, donatım ve benzeri tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz. Bunu, aziz Aydın halkının üzerimize yüklediği bir görev olarak görmekteyiz” dedi.

10-12-201810-12-201810-12-201810-12-2018

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.