AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SEYFULLAH OKUMUŞ YENİ YIL MESAJI YAYINLADI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SEYFULLAH OKUMUŞ YENİ YIL MESAJI YAYINLADI

Yeni yıl bizler için geçmişin muhasebesini yaparak, elde ettiğimiz birikim ve tecrübelerle çalışmalarımızı bir adım daha öne çıkarmak için yapabileceklerimizi ortaya koymak adına yeni bir fırsat olmasının yanı sıra hedeflerimizi yeniden gözden geçirerek geleceğe dair planların yapılmasına fırsat sağlayan yeni bir başlangıçtır.

İlimizde eğitimin daha başarılı, daha verimli ve geleceğe yön veren bir yapıda olması için birlik ve bütünlüğümüzü, var olan kenetlenmemizi, sahip olduğumuz potansiyeli, kaynaklarımızı ve zamanımızı en iyi şekilde değerlendirerek, toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya her zaman olduğu gibi 2022 yılında da devam edeceğiz.

Çocuklarımızın geleceğini şekillendirmede göstermiş olduğumuz hassasiyetin ve tüm eğitim hizmetlerinin etkin, verimli ve süratli bir şekilde yürütülmesine yönelik tüm kurumlarımızın ve eğitim çalışanlarının göstermiş olduğu çabaların yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder; toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olması dileklerimle, hizmet etmekten onur duyduğum eğitim camiasının, sevgili öğrencilerimizin, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni yılını kutlarım.

 

Seyfullah OKUMUŞ

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.