AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 18-19 Haziran 2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 18-19 Haziran 2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Hepiniz büyük bir mücadele ve emek vererek hedeflediğiniz üniversiteye girme hayali ve heyecanı içerisindesiniz. Bu hafta sonu gireceğiniz sınavla bu amacınızın son basamağını da tamamlamış olacaksınız. Özgüven, sükunet ve üst düzey motivasyon ile aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına ve her birinizin ayrı ayrı başarılı olacağına inanıyor ve sizlere güveniyorum. Her ne kadar geleceğinizi şekillendirecek olan bu sınav için yaşadığınız kaygıları sizlerle paylaşmakla birlikte sizlerin, bizler için umut dolu yarınlarımızın güvencesi olduğunuzu unutmamanızı istiyor başarı ve muvaffakiyetler diliyorum.  

Değerli Veliler,

Evlatlarınızı büyük gayret ve emeklerle bugünlere getirdiniz ve şimdi onların birer üniversiteli olabilme heyecanını yaşıyor ve paylaşıyorsunuz. Bu aşamada sizlere düşen; onlara en iyi şekilde güven telkin ederek ne kadar kıymetli olduklarını hissettirmek ve girecekleri sınavın yeni bir başlangıca yelken açacağını fakat hayatta her şeyin sınavdan ibaret olmadığını düşünmelerini sağlamaktır. 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Sizlerin gayretleri ve özverili çalışmalarıyla öğrencilerimizi okul öncesi dönemden başlayarak ortaöğretim kademesi son sınıfına kadar Yüksek Öğretime en iyi şekilde hazırladığınızı ve sizlerin sayesinde öğrencilerimizi Yüksek Öğretim Kurumları sınavından sonra çok iyi üniversitelerde göreceğimize inanıyorum. Emekleriniz ve çalışmalarınız için teşekkür ediyor başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

 

 

Seyfullah OKUMUŞ

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü

 

17-06-2022

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.