AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Başlangıç Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Başlangıç Mesajı

Okullarımız 2 haftalık özlemin ardından ilk günkü heyecanla 7 Şubat Pazartesi günü öğrenci ve öğretmenlerimize kavuşuyor. Belki de dünyadaki en güzel kavuşmaların başında öğretmenlerin öğrencilerine, öğrencilerin de öğretmenlerine kavuşması gelir.   

Her okulların açıldığı tarihlerde her bir öğrencinin ve öğretmenin yaşadığı duygu ve heyecanı ben de yüreğimin en güzel yerinde hissederim.   

Dünyada başka bir duygu yoktur ki aynı anda milyonlarca yürekte bir çağlayan gibi hissedilsin! Eğer öğretmen ve öğrencilerin bu hisleri somutlaşarak duygu seline dönüşseydi dünyaları arkasına alarak tüm olumsuz duyguları temizleyip yerine pırıl pırıl içinde tüm güzellikleri barındıran yep yeni bir dünyaya çevirirdi.   

Yürekleri eğitim için, ülkemizin geleceği için atan tüm öğretmen ve öğrencilerimizin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Döneminin hayırlara vesile olmasını diliyor ve çok güzel bir dönem geçirmelerini temenni ediyorum.

 

Seyfullah OKUMUŞ

İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.