AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Ara Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Ara Tatili Mesajı

12 Eylül 2022 Pazartesi günü başlayıp bugüne dek devam eden 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı ilk dönemine kısa bir ara veriyoruz. Öncelikle güzel, faydalı ve verimli çalışmalarla geçen bu süreç için tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrencilerim,

Derslere, okula, sınavlara kısa bir ara. Bu sürede en çok neyi yapmayı özlediyseniz ilk onu yapmanızı isterim. Ailenizle, arkadaşlarınızla hoş zaman geçirin, en büyük zenginliğimiz olan kitaplarımıza bol bol vakit ayırın; sportif faaliyetler, zeka oyunları, sosyal aktiviteler gibi size iyi gelecek, sevdiğiniz, zihninizi dinlendirecek etkinliklerle dönemin devamı için enerjinizi depolayın ve ara tatil bitiminde okullarımızda yeniden coşkuyla buluşalım inşallah. Her birinizi gözlerinizdeki o muhteşem parıldamayla yeniden görmek en büyük arzumuz. İyi tatiller sevgili öğrencilerim, sağlıcakla kalın.

Değerli Veliler,

Öğrencilerimiz bu kısa tatilde tam zamanlı olarak sizlere emanet. Sizlerle iş birliği içerisinde evlatlarımızın daima en iyiye yol almaları için sürdürdüğümüz çalışmalar artarak devam etmektedir. Bu yolda bizleri yalnız bırakmadığınız için ve eğitim öğretim sürecimize verdiğiniz destek ve katkılarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz güzel bir tatil olmasını temenni ediyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bizlerin sınıflardaki temsilcisi sizlersiniz. Sizlerin azmi, çalışkanlığı, üretkenliği ve içtenliği sayesinde öğrencilerimiz hem mutlu hem de başarıya koşar adımlarla ilerliyorlar. Özverili her çalışmanızı görüyor ve takdir ediyorum. Kişisel gelişimimiz için Bakanlığımızca hazırlanan eğitimlere uzaktan eğitim yoluyla katılacağız. Emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

21 Kasım 2022 Pazartesi Günü okullarımızda yeniden görüşmek temennisiyle tüm eğitim camiamızı saygı ve sevgiyle selamlıyor, iyi tatiller diliyorum.

 

Seyfullah OKUMUŞ

İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.