AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Ara Tatil Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Ara Tatil Mesajı

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Döneminin başlayacağı 6 Şubat Pazartesi sabahı, daha önce benzeri görülmeyen ve Asrın Felaketi olarak nitelendirilen bir yıkıma açtık gözlerimizi.

Ülkece ilk şoku atlatmamızın ardından acılarımızı bir kenara koyarak yaraları sarmak adına 7'den 70'e bir olduk, var gücümüzle çalıştık. Allah'a şükürler olsun ki tarihimizde büyük kayıplar verdiğimiz zamanlarda olduğu gibi bugün de birlik beraberlik içinde hep bir elden atlatmaya çalışıyoruz bu büyük felaketi. Her şerrin altında var olan hayır misali, bu felaketler Eğitim Ailemize yeni renkler kattı. Bu vesileyle aramıza yeni katılan öğretmen ve öğrencilerimize bir kez daha hoş geldiniz diyor; eğitim camiamıza sundukları güzel katkılar için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrenciler, Değerli Meslektaşlarım ve Kıymetli Velilerimiz,

İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte ortak değerlere sahip çıkmanın, yardımlaşma ve dayanışmanın, birlik olmanın ne demek olduğunu yaşayarak gösterdiniz hep birlikte. Aydın ili olarak Eğitim-Öğretim Programlarımızdaki Eğitim kısmına verdiğimiz önemin meyvelerini bu süreçte almış olmak en büyük tesellimizdir.

Aramıza yeni katılan herkesle birlikte hızla toparlanıp başarıya giden yolda emin adımlarla yürümeye devam ettik, ediyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalar ve projelerle bu kısa sürede kazanılan başarılar, yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Özverili çalışmaları için tüm meslektaşlarıma ve çalışmalarımızda bizlere koşulsuz destek veren tüm velilerimize teşekkür ediyor; öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum.

İyi tatiller, sağlıcakla kalın.

 

 

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.