AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Açılış Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Açılış Mesajı

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılımızın ikinci yarısı bugün başladı. Okullarımızın yeniden öğrencilerimizin neşesiyle dolmasının sevincini yaşıyoruz. Bu sene ilk defa yarıyıl tatilinde de "Kış Okulu" kurslarıyla bir aradaydık. Kurslarımıza yoğun katılım gösteren öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum. Kış okuluna gelemeyen öğrencilerimizin de tatilini ailesiyle en güzel şekilde geçirdiğine eminim. Biliyorum ki hepiniz arkadaşlarınızı ve öğretmenlerinizi çok özlediniz, şimdi özlem giderme vakti sevgili çocuklar.

Kıymetli Meslektaşlarım, Değerli Veliler ve Sevgili Öğrenciler;

2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemine sığdırdığınız tüm kazanımlar, çabalar ve başarılar için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki; bugün ilk ders ziliyle başlayan ikinci dönemde, bize yaşattığınız tüm güzellikler artarak devam edecek. Yaşayacağımız güzel günlere birlikte yürüyecek, yeni başarıların altına birlikte imza atacağız. İlham veren gelişim yolculuğumuzu, hep birlikte omuz verdiğimiz projelerimizi, tüm paydaşlarımızla beraber ikinci dönem de sürdürmeye devam edeceğiz.

Bakanlığımızın talimatlarıyla başlayan okul öncesi çocuklarımızın tümü için 5 gün ücretsiz yemek uygulaması için tatilde tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve bugün öğrencilerimiz yemekleriyle buluştu. Bakanlığımızca yapılan devrim niteliğindeki değişikliklere her geçen gün yenilerinin eklenmesi öğrenciler ve velilerimiz kadar bizleri de çok mutlu etmektedir. Hep birlikte hep daha ileriye, zirveye ulaşmak için sunduğunuz katkılar bizim için çok değerli. Bu vesileyle öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile tüm paydaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.

İkinci dönemin ülkemiz, çocuklarımız, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve tüm Eğitim Ailemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Seyfullah OKUMUŞ

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.