AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımlarıyla yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüzün il genelindeki eğitim durumunu değerlendiren konuşmasıyla başlayan toplantı, İlçe Müdürlerinin ilçeleri hakkında yaptıkları bilgilendirmelerle devam etti.

Toplantıda, devam eden eğitim öğretim çalışmaları, yürütülen projeler, yapılmış ve yapılması planlanan tüm çalışmaların değerlendirmesi yapılarak karşılıklı öneri ve talepler dinlendi.

İlimizin eğitimi üzerinde İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize düşen sorumluluğun büyük olduğunu vurgulayan Sayın OKUMUŞ, ulaşmak istenen hedefler ve yapılan planlamaların elbirliğiyle başarıyla tamamlanacağına olan inancının tam olduğunu belirtti. Karşılıklı iyi dilek ve temennilerle toplantı sonlandırıldı.

26-10-202226-10-202226-10-2022

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.