AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ'NİN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KAPANIŞ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ'NİN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KAPANIŞ MESAJI

Aydın eğitim ailesi olarak heyecanımızı kaybetmeden kararlılıkla yürüttüğümüz 2023-2024 eğitim öğretim yılını sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlamış olmanın mutluluğu içindeyiz. Yıl boyunca derslerine devam ederek eğitim öğretim faaliyetlerine katılan çocuklarımızı gönülden tebrik ediyorum.

Saygıdeğer Öğretmenlerim,

Evlatlarımız için her zamanki gibi var gücünüzle çalıştınız. Bizler, öğrencilerimizi yetiştirirken aslında geleceğimizi de şekillendiriyoruz. Onların araştıran, sorgulayan ve üreten donanımlı bireyler olarak ülkemize ve dünyaya kazandıracakları tüm katkılar, sizlerin azim ve kararlılıklarınız sayesinde mümkün olacaktır. Fedakarlığın timsali öğretmenlerimize muazzam gayretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda her daim muvaffak olmanızı ümit ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Bizler için en büyük başarı genç nesillerimizin zihin, ruh ve gönül dünyalarının güzelleştirilmesidir. Yıl boyunca öğretmenlerimizin yanında olup eğitim öğretim sürecinin verimli şekilde yürütülmesi adına sağladığınız tüm katkılar için siz kıymetli velilerimize şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki süreçte evlatlarımızın en iyi şekilde yetişmesi için birlik halinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu anlamda tam desteğinizin varlığını bilmek eğitim ailemize güç verecektir.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Hayallerinize ve hedeflerinize doğru bir adım daha yaklaştınız. Karne notlarınız, başarı ölçüsünden ziyade güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfetmenize yardımcı bir tablo niteliğinde olup; bu tabloyu, eğitim hayatınız ve yol haritanızda dikkate almanız gereken hatırlatıcı bir faktör olarak değerlendirmeniz gerekmektedir. Tatil boyunca dinlenmek, eğlenmek, küçük seyahatler yaparak ufkunuzu genişletmek en doğal hakkınız. Tüm bunların yanında bol bol kitap okumayı ve yakınlarınızı ziyaret etmeyi ihmal etmemelisiniz. Hepinize güzel bir yaz tatili diliyor; en kalbi duygularla sevgilerimi iletiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizi yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimize, onları hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimize ve eğitim ailemize sağladıkları katkı dolayısıyla kıymetli velilerimize teşekkür ediyor; sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmenizi diliyorum.

02-09-2023

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.