AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ'NİN YKS MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN EKİCİ'NİN YKS MESAJI

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), eğitim-öğretim sürecinde mühim bir dönüm noktasını temsil etmektedir. Bu süreçte gösterilen sebat, gayret ve çalışmanın neticesinin alınacağı bir dönemece gelmiş bulunmaktayız.

Sevgili Öğrencilerimiz,

YKS, yalnızca bir sınavdan ibaret olmayıp, istikbalinize açılan kapılardan biridir. Sizlerin bugüne kadar sergilemiş olduğunuz gayretin ne denli kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu süreçte, hedeflerinize ulaşmanız için elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza olan itimadımız tamdır. Unutmayınız ki, başarı sadece sınav sonucuyla ölçülmez; önemli olan, karşılaştığınız her müşkülün üstesinden gelebilmek ve hayat boyu öğrenmeye açık olmaktır.

Değerli Veliler,

Çocuklarınızın bu önemli sınav sürecinde onlara vermiş olduğunuz destek ve muhabbet, onların motivasyonunu ve başarısını artıran en büyük etkendir. Sizlerin sabrı, anlayışı ve rehberliği sayesinde öğrencilerimiz bu süreci daha sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçirecektir.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Öğrencilerimizi bugüne hazırlarken göstermiş olduğunuz fedakarlık ve emeklerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim. Sizlerin özverili çalışmaları, öğrencilerimizin başarıya ulaşmasındaki en önemli etkenlerden biridir.

Bu vesileyle, tüm öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını alacaklarına olan inancımı bir kez daha vurgulamak isterim. Sınav sonuçlarının, her bir öğrencimizin geleceğine ışık tutmasını ve hayatlarında yeni kapılar açmasını temenni ederek tüm evlatlarımıza muvaffakiyetler dilerim.

29-08-2023

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.