AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ 1. DÖNEMİN SON ZİLİNİ KARPUZLU İLÇEMİZDEKİ ÖĞRETMENLERLE ÇALDI.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1. döneminin son gününde Karpuzlu ilçemizdeki öğretmenlerle bir araya geldi.
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ 1. DÖNEMİN SON ZİLİNİ KARPUZLU İLÇEMİZDEKİ ÖĞRETMENLERLE ÇALDI.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilen görüşmede ilk sözü alan İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ "okullarda yapılan karne törenlerine her dönem katıldığını, fakat bu dönem uzaktan eğitim sebebiyle karne töreni gerçekleştirilemediğini, bundan dolayı en azından uzaktan da olsa bir ilçemizin öğretmenleriyle bir araya gelmek istediğini ve görüşmek için Karpuzlu ilçesini seçtiklerini" ifade etti.

"Karpuzlu ilçesinde genç ve dinamik bir eğitim kadrosunun var olduğunu ve bu kadronun çok başarılı işler yaptığını, aynı başarıların devamını dilediğini" belirtti.

Ayrıca "eğitim kubbesini ayakta tutan kilit taşının öğretmenler olduğunu, salgın sürecinde öğretmenlerin gücünün tahminlerin çok ötesinde olduğunu herkese gösterdiklerini" söyledi.

Sayın OKUMUŞ öğretmenlerimize ve ailelerine sağlık ve esenlikler dileyerek sözü öğretmenlere bıraktı.

Karpuzlu'da görev yapan öğretmenlerimizden Aslı Zeliha ALABAZ, Gözde FINDIK, Gülşah YOLDAŞ ve İlker AKÇAY gerek yüz yüze, gerekse uzaktan eğitim sürecinde okullarında gerçekleştirdikleri projeleri anlattılar.

Son olarak Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemal AĞIROL'un karne dağıtamadığımız bu dönemin son gününde ilçesinde görev yapan öğretmenlere yapılan bu jest için Sayın OKUMUŞ'a teşekküründen sonra görüşme sona erdi.

22-01-202122-01-202122-01-202122-01-2021

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.