AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yürüyüşüne Katıldı
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yürüyüşüne Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/08162043_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Aydın Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger’ in de içinde bulunduğu ve Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yürüyüşüne katıldı. Yürüyüş sonrası meydanda değişik etkinliklerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı.