AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Cahit Arf Matematik, Bilim ve Medeniyet Müzesi ndeydi.
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Cahit Arf Matematik, Bilim ve Medeniyet Müzesi ndeydi.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/05173118_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, öğrencilerimizin matematiği yaşayarak ve dokunarak öğrenmelerini, tasarım-beceri atölyelerinde kendi materyallerini üretmelerini, ayrıca Türk-İslam medeniyetinin kadim geçmişini araştırarak geleceğe yön vermelerini hedeflediğimiz, müdürlüğümüz bünyesinde, kuruluş çalışmaları devam eden “Cahit Arf Matematik, Bilim ve Medeniyet Müzesi” nde incelemelerde bulundu.