AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Eğitimciler Birliği Sendikası Aydın Şubesi İle Bir Araya Geldi
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Eğitimciler Birliği Sendikası Aydın Şubesi İle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2019_09/11173418_1_9.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Aydın Şube Başkanı Fatih TAŞPINAR ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, eğitim-öğretimin her kademesinde ilimizin başarısını daha üst seviyelere çıkarmak için yapılabilecek çalışmalar ile öğrencilerimizin akademik başarılarını arttırmaya yönelik alınacak tedbirleri ve önerileri görüştü.