AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ, GEZİCİ EBA DESTEK ARAÇLARIMIZIN TEFRİŞATINA DESTEK VEREN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Gezici Eba Destek Araçlarının donatım ve tefrişatına destek veren hayırsever iş insanları ve firmalar; Sencer GÜNDÜZ, Alpler Ziraat Aletleri San. Tic. A.Ş ve Özaydın Elektrik San. Ve Tic. Ltd. Şti. sahibi Bahri KARABULUT 'a teşekkür plaketi takdim etti.
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ, GEZİCİ EBA DESTEK ARAÇLARIMIZIN TEFRİŞATINA DESTEK VEREN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, salgın nedeniyle eğitimin uzaktan devam etmesinden dolayı internet altyapı sorunu yaşayan veya akıllı cihazı olmayan dezavantajlı öğrencilerimiz için kurulan ve bu öğrencilerimizin yerleşim yerlerine kadar ulaşan GEZİCİ EBA DESTEK ARAÇLARIMIZ'ın donatımı ve tefrişatında bizlere destek olan hayırsever iş insanları ve firmalara teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundu.

Hayırsever insanlarımıza vesile olan Valiliğimiz personellerinden Sayın Yaşar Yiğit'e teşekkür ederiz.

02-12-202002-12-202002-12-202002-12-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.